twee paarden op het strand

Doneren van paardenspullen

Doneren van paardenspullen

Wilt u paardenspullen doneren aan De Paardenkamp? Heel fijn! Het is wel belangrijk dat u spullen inlevert die verkocht kunnen worden tijdens een snuffelmarkt. Momenteel krijgen we veel kapotte en beschimmelde spullen binnen. We kunnen deze niet verkopen en het kost De Paardenkamp geld om het af te voeren. We zijn ontzettend blij met alle paardenspullen die nog prima een ronde mee kunnen! Halsters, hoofdstellen, laarzen, dekens, mentuigen, singels; alles mag, zolang het maar heel is en niet beschimmeld/heel vies. 

U kunt de spullen zeven dagen per week inleveren op Boerderij Vosseveld, Birkstraat 96 in Soest. Een collega wijst u waar u de spullen kunt achterlaten. Woont u niet in de buurt? Kijk dan of er een inzamelpunt bij u in de buurt zit. Als u vragen heeft kunt u altijd bellen naar 035-6025462.

Een aantal keer per jaar organiseert De Paardenkamp een Snuffelmarkt waar de gedoneerde paardenspullen verkocht worden. De opbrengst gaat naar de verzorging van de 120 gepensioneerde paarden en pony’s van De Paardenkamp.

↑